Постійна програма лояльності від Навігатор Онлайн - "Ми Вас любимо!"

Навігатор Онлайн - компанія, що дуже любить і цінує своїх постійних абонентів. Ми цінуємо Вашу довіру і бажаємо Вам подякувати. Та не просто сказати дякуємо, а й показати на практиці, що чим довше Ви залишаєтеся з нами - тим більше грошей Ви економите! На підтвердження нашої вдячності Навігатор Онлайн запускає програму лояльності, яка передбачає додаткові можливості як для існуючих, так і для нових абонентів нашої мережі.

З 18 травня 2017 року нашим абонентам пропонується підключитися до нової програмі лояльності "Ми Вас любимо!".

Чим довше Ви з Навігатор Онлайн - тим більший Ваш бонус!

Суть програми лояльності "Ми Вас любимо!"

Кожному користувачеві розраховується відсоток персонального абонентського бонусу виходячи з сукупної суми абонентських плат за послуги Інтернет від Навігатор-Онлайн (від 5% до 20%). Відсоток персонального абонентського бонусу залежить від загальної внесеної суми за період користування послугою Інтернет від Навігатор-Онлайн, але не враховуються оплати, які було здійснено по іншим акціям. Його максимальна величина - 20%.

Умови участі в програмі лояльності "Ми Вас любимо!"

За умови внесення абонентскої плати одним платежом мінімум за 2 місяці Ви автоматично стаєте учасником програми лояльності "Ми Вас любимо!"

При оплаті абоненти отримують на свій бонусний рахунок бонус (віртуальні гроші), розмір якого є відсотком від внесеної оплати (відсоток персонального бонусу).

1 бонус - еквівалентний 1 грн.

Кожен раз, коли Ви оплачуєте свій тарифний план за 2 місяці і більше - Ви отримуєте віртуальні гроші на свій бонусний рахунок, згідно відсотку персонального бонусу.

Накопичені бонуси можна використовувати тільки для оплати послуг надання інтернет в межах бонусного рахунку абонента і не можна перераховувати на особовий рахунок іншого абонента або отримати у вигляді грошових коштів.

Оплата послуг Інтернет проводиться з Вашого основного рахунку. Списання віртуальних коштів  з Вашого бонусного рахунку відбувається автоматично, але тільки в тому випадку, якщо на Вашому основному рахунку недостатньо коштів для оплати поточного тарифного плану і за умови, що сума віртуальних грошей не менше суми, що дорівнює абонентської плати одного тарифного плану.

Оператор залишає за собою право змінювати відсоткові ставки по нарахуваннях бонусів, а також терміни та умови Програми лояльності.

Якщо протягом минулого / поточного місяця за ініціативою абонента тарифний план був змінений з меншого на більший, правила розрахунку відсотка персонального абонентського бонусу не змінюються.

Якщо отримання послуги призупинено* за ініціативою абонента, правила розрахунку відсотка персонального абонентського бонусу не змінюються.

*Збереження абонентського номера, при призупиненні отримання послуги інтернет за ініціативою абонента, протягом 60 днів - безкоштовно. Починаючи з 61 дня щомісячна плата складе 10 грн. Якщо будь-який з Ваших рахунків має позитивний баланс - оплата послуги призупинення буде зніматися автоматично. Для гарантованого відновлення послуги інтернет Вам потрібно мати позитивний баланс.

Учасниками Програми лояльності "Ми Вас любимо!" можуть стати діючі абоненти Навігатор Онлайн - фізичні особи, користувачі послуги доступу до мережі інтернет. На юридичних осіб Програма не поширюється.

БонусиРозрахункова таблиця бонусів
Загальна сума сплатБонус від загальної суми сплат
від 8000 грн20%
від 6000 грн15%
від 4000 грн10%
від 2000 грн5%

Приклад нарахування бонусів згідно програми лояльності від Навігатор Онлайн

Ваш тарифний план UNLIM 100 із щомісячною абонентською платою 100 грн.

Всього отримано оплат за період користування послугами Інтернет - 4100 грн.

Згідно з умовами Програми лояльності  Ви отримуєте 10% бонусів (віртуальних грошей) від внесення абонентської плати за 2 місяці і більше.

Ви вносите оплату - 200 грн.

200 - 10% = 20 бонусних грн. автоматично зараховується на Ваш віртуальний рахунок