З 01.10.2017р. тарифний план "Unlim-69" буде виведений з експлуатації

Шановні користувачі нашої мережі!

Намагаючись бути прогнозованими та дотримуючись умов договору, завчасно попереджаємо про зміну тарифного плану "Unlim-69", який  з 01.10.2017р. буде виведений з користування та автоматично переведений на адаптований під вас тариф "2017 UnlimTV-99", зі швидкістю до 100 Мбіт/с до мережі інтернет та з вже включеною в пакет послугою телебачення IPTV* (160-167 каналів).  Абонплата становитиме 99 грн. на місяць.

* Постачальник послуг телебачення, включений безкоштовно в пакет ''2017UnlimTV-99'', інакший від Білінк.  Вартість послуг на пакети телебачення від Білінк залишається незмінною та, як і раніше, буде тарифікуватись окремо від тарифу ''UnlimTV-99'' на інтернет. Просимо цю суму сплачувати додатково та враховуйте це, сплачуючи послуги за 2 місяці наперед.
** Підключити цифрове ТБ IPTV з тарифу "UnlimTV-99" дуже легко: Вам необхідно буде зайти в Особистий кабінет та завантажити playlist-TV на Ваш комп'ютер, телевізор з функцією SMART-TV, медіаплеєр телевізора, мобільний пристрій. Переглянути список каналів Ви зможете в Особистому кабінеті .

Абонентська плата за новим тарифним планом буде зніматися з 01.10.2017р. та в подальшому першого числа кожного місяця в повному обсязі.

Щоб перехід був менш відчутним ми пропонуємо вигідне рішення:

Кожен абонент отримає 1 місяць (грудень) користування послугою у подарунок, якщо завчасно, до 29 вересня 2017 року, внесе кошти на свій депозит за 2 місяці (жовтень, листопад) користування послугами згідно нового тарифного плану.

Більш детальну інформацію про умови переходу Ви можете переглянути в ''Особистому кабінеті користувача''  або зателефонувавши в абонентській відділ компанії за тел. 044-585-93-39

Пункт із договору: 2.2 "Виконавець зобов'язаний повідомляти Замовника про зміну вартості послуг не менше, ніж за 14 (чотирнадцять) днів до набрання ними чинності, шляхом розміщення інформації на офіційних ресурсах Провайдера. Офіційним ресурсами Виконавця вважаються: http: //www.naverex .net